Už šesť rokov s nami naberáte lahodná orechová masla českej výroby.

Dnes sme po vašom boku dozreli.

Teraz sme Šufan.

ČASY SA MENIA, TO DOBRÉ ZOSTÁVA

Viete, ako to chodí. Deň strieda noc. Dobro víťazí nad zlom. Staré sa rodia v novej.

Súčasťou celého života je nejaký pohyb. Niekedy vpred a niekedy zase späť. Niekedy ako pokus-omyl. Niekedy silným zámerom, víziou a vierou. Každá takáto snaha sa však počíta, pretože vytvára skúsenosť. A kde je skúsenosť, je aj poznanie. Kde je poznanie, je schopnosť prežiť.

Za dobu, čo pôsobíme na trhu, sme prešli kus cesty. Vymenili sme pôsobisko za väčšiu, dali sme život pekné riadku nových produktov, rozrástli sme sa o niekoľko členov tímu, a to všetko vďaka vám!

Dnes vám s pokorou predstavujeme väčšie a stále rovnako dobrý Šufana. Rozhodnutie sa premenovať nebolo jednoduché. Nebolo ani súčasťou firemnej stratégie. A nestalo sa ani zo dňa na deň. Krok, ktorý sme týmto smerom podnikli, je napriek všetkým okolnostiam úplne vedomým a dobrovoľným činom, ktorý má celé značke zjednodušiť cestu k ochrannej známke, rovnako tak ako nadobro rozlúsknuť zámenu sa znelú zhodou firmy Martina Zufanko, ktorá sa v oboch našich menách nešťastne nachádzala.

Nechceme vám sľubovať modré z neba, chceme pre vás transparentnosť a stopercentnú úprimnosť s ohľadom na celú filozofiu našej značky. Veríme, že názov je len čiastkové zložkou toho, čím skutočne naša firma je. Srdcom totiž zostávame na rovnakom mieste - v kvalite a opravdivosti našich produktov.

S najväčšou pravdepodobnosťou budete naše produkty ešte nejaký ten piatok stretávať ďalej, ako vo svojich objednávkach, tak aj u vášho obľúbeného predajcu pod starým názvom aj etiketou, než vypredajú aj tú najposlednejšie pohári starého Šufánku.

Na záver chceme poslať veľké vďaka za priazeň vám všetkým, našim verným fanúšikom a zákazníkom.

Aj keď človek mieni, život nakoniec mení. Niečo starého síce končí, ale niečo nové začína. A že sa máte na čo tešiť ...


Váš Šufan