Fajna pasta

S pani Leonou z Fajna pasta sme sa prvýkrát stretli na farmárskych trhoch v roku 2017. Úplne nás uchvátilo, s akou láskou hovorí o Taliansku, kde nejaký čas bývala a ktorého jazyk ovláda tak dobre, že ho učila a venovala sa prekladom. Vo Fajna pasta prepájajú Taliansko s Českom a vytvárajú remeselné cestoviny, ktoré len tak hocikde nezoženiete.

Oleje Bartoš

S Radkom Bartošom spolupracuje Šufan už od samých začiatkov. Na ich rodinnom poľnohospodárskom podniku máme radi to, že si všetko robia sami – od zasiatia semien cez zber, lisovanie, plnenie až po distribúciu. Všetky oleje, ktoré pri výrobe používame, odoberáme práve od nich a môžeme vám ich vrelo odporučiť.

Smolenka

So Smolenkou sa poznáme z trhov už od roku 2017. Keď si privoniate k ich mastiam a kozmetike, viete čo zacítite? Úžasnú vôňu lesa. Na silu ukrytú v stromoch sa spoliehajú aj pri výrobe liečivých kozmetických produktov.

Matóšov džem

Matóšove džemy nám veľmi zachutili. Veď si maliny pestuje sám, a to bez syntetických hnojív a iných chemikálií. A pretože to máme k sebe na skok a robí to srdcom rovnako ako my, rozhodli sme sa dať jeho lahodným džemom priestor v našej vybranej spoločnosti poctivých výrobcov.