Prvé tri mesiace roka 2022 nám priniesli skôr menšie zmeny a novinky. Ale bolo ich veľa. Najprv sme začali vyrábať pekanové maslo. Už sme sa nemohli dočkať jeho jemnej konzistencie a výraznej chuti a podľa množstva predaných pekanových masiel sme usúdili, že ste na tom tak ako my. Pri výrobe nás veľmi prekvapilo, ako ľahko sa pekanové orechy melú, ale vzhľadom na množstvo olejov v nich obsiahnutých sa niet čo čudovať. Skrátka a dobre, pekanové maslo nám v ponuke určite chýbalo.

Hniezda pre Ukrajinu

Koncom februára nás rovnako ako celý svet tvrdo zasiahla ruská agresia na Ukrajine. Utečencom z Ukrajiny sme chceli túto neľahkú situáciu trochu spríjemniť, preto sme vyrobili niekoľko várok kokosových hniezd navyše a prostredníctvom olomouckého Krajského asistenčného centra pomoci Ukrajinu dodali tam, kde urobia aspoň trochu radosti.

 Zmrzlina mandle-biela čokoláda?

V marci sa nám vydarila veľmi pekná spolupráca s brnianskou zmrzlinárňou Ještě jednu. Ich zmrzlinársko-remeselné ruky nám pomohli vytvoriť skvelú zmrzlinu s príchuťou Mandle-biela čokoláda. Priznávame, pre zmrzlinu máme slabosť a spolupráca nás veľmi bavila, aj keď išlo len o limitovanú akciu. Mimochodom, vedeli ste, že naše suroviny dodávame do niekoľkých vynikajúcich zmrzlinární? Pekne sme sa o tom rozpísali v našom nedávnom blogu

 Pracujeme na vyššej udržateľnosti

V posledných týždňoch sa viac venujeme téme udržateľnosti. Premýšľame o tom, ako byť ešte šetrnejší k životnému prostrediu. Nemáme v pláne len „vyzerať ekologicky“, aby sme vám, našim zákazníkom, mohli ukázať, akí sme udržateľní. Z tohto dôvodu napríklad neplánujeme zaviesť kompostovateľné plastové obaly, pretože ich rozklad na mikroplasty nie je žiadna extra výhra. Čoskoro o tom napíšeme viac.

 Vernostný program... bude! 

A na záver niečo, čo poteší našich stálych zákazníkov. Intenzívne pracujeme na vernostnom programe pre verných zákazníkov. Sme na začiatku, ale máme v pláne predstaviť vám ho už na konci leta. Tešte sa!Naše odporúčané produkty: