Protiklady sa vraj priťahujú ... a príchuť slaný karamel je tým najlepším príkladom. Vyslať do sveta túto sladko-slanou kombinácii sa stalo marketingovým trendom nejedného výrobcu, a tak nie je divu, že na nás skáče nielen z ponuky miestneho zmrzlinára, ale bohužiaľ podniklo inváziu už aj do pohárov orechových masiel. My sa ale ubránime a akciu slaný karamel u nás NIKDY nespáchate. Prečo?

Prečo nie slaný karamel

Loď menom "slaný karamel" aktuálne obopláva reklamné oceány a jej neprehliadnuteľná vlajka s názvom "novinka" láka všetky ořechomilce na palubu. Kto sa zlákať nechá, môže byť čoskoro nemilo prekvapený. Pri pohľade na čarokrásnou etiketu totiž zistí, že namiesto poctivej nálože poriadnych orechov zaplatil skôr za pohárik plnú rôznych cukrových a syntetických vypchávok, ktoré majú k poctivým orechovým máslům celkom ďaleko.

V jednoduchosti je krása, naša orechy nikto nevyženie

Stojíme si za tým, že orechová príchuť nepotrebuje cukrového spoločníka - je dokonalá sama o sebe, má svoje zaslúžené miesto, kam nič iné nepatrí. Slaný karamel, ani iní lákavý záškodníci na olomouckom ostrove Šufana skrátka vítania nie sú - s každou pohárikom vás totiž posielame na váš osobný orechový raj, kam nič iné ako kvalitné a poctivo vybrané orechy nepatrí. Ostatne sme vám stopercentnú kvalitu aj chuť sľúbili a vy ste nám za ne zaplatili.

Platíte nám za poctivé a kvalitné orechy, nie za cukor s arašidy

Slaný karamel možno patrí do kopčeku so zmrzlinou, ale Šufana na túto príchuť vyhlásil doživotnú embargo. A aj keď je slaný karamel príkladom, že protiklady sa priťahujú a že im to nakoniec dosť často aj klapne, my si stojíme za tým, že kvalitný orech nepatrí do vyhnanstva, ale na váš ranný toast s kávou. Užívajte si ho naplno!Naše odporúčané produkty: