Historický okamih. Dnešným dňom vám prinášame možnosť nakúpiť od nás niektoré výrobky, ktoré u Šufana nevyrábame, ale na 100 % im veríme. Podľa čoho sme vyberali?

 

Po novom si v našom e-shope môžete kúpiť aj produkty, o ktorých sa vám ani nesnívalo. Remeselne vyrobené cestoviny s talianskym príbehom? Za studena lisované oleje prvotriednej kvality? Alebo napríklad prírodnú kozmetiku s vôňou lesa? 

Testované na našich ženách

Už dlho sme vám chceli ponúknuť niečo navyše. A dlho sme vyberali tých výrobcov, ktorí svoje produkty robia s minimálne takou láskou a presvedčením, ako robíme my tie naše. Niekedy sme vyberali na základe dlhoročnej známosti a spolupráce, inokedy sme zašli na návštevu, aby sme sa uistili, že kvalita výrobkov je taká,  že ich chceme predávať v našom e-shope.

Tak napríklad výrobcu kvalitnej prírodnej kozmetiky Anela poznáme preto, že Marek kedysi býval neďaleko ich výrobne. A máme ju otestovanú na našich partnerkách, pretože sme ich neraz niečím od Anely obdarovali. A potešili. 

Hypermaret sa z nás asi nestane 

Nebojte sa, neplánujeme sa rozšíriť na širokospektrálnu tržnicu, kde nakúpite od hodiniek až po rožky. V našej doplnkovej ponuke „Nielen od Šufana“ vždy nájdete pár (menších) výrobcov, ktorých produkty sami otestujeme a až potom ich ponúkneme vám. A možno vám ušetríme čas s výberom toho najkvalitnejšieho darčeka pre vašich blízkych.

Spustenie úplne novej sekcie „Nielen od Šufana“ nám dalo veľa práce, budeme radi, keď nám napíšete, ako ste s naším výberom spokojní a aké výrobky ste už vyskúšali. My budeme neustále sledovať, či by nebolo fajn náš výber doplniť alebo zmeniť.Naše odporúčané produkty: